Systemy alarmowe

System Alarmowy

W skład systemu wchodzi grupa urządzeń tworząc system do wykrywania i sygnalizowania zagrożeń związanych z naruszeniem stref (włamanie, napad). Podstawowym elementem sytemu jest płyta główna zwana centralą alarmową. Zadaniem centrali jest kontrolowanie stanu poszczególnych urządzeń tj. klawiatur, elementy detekcyjne, czujki alarmowe, sygnalizatory i wiele innych urządzeń, które można spiąć z centralą. Centrala alarmowa decyduje i analizuje działanie całego systemu, uruchamia sygnalizator lub zdalne powiadomienie o zaistniałych zdarzeniach.

Kierując się wyborem stworzenia odpowiedniego systemu alarmowego trzeba pamiętać o doborze centrali, zaprojektowaniu optymalnej struktury kablowej oraz umieszczenie w odpowiednich miejscach czujników tak, aby zapewnić prawidłowe działanie i nadzorowanie całego systemu.


LightSYS ™ 2

Teraz możesz chronić swój dom, firmę i rodzinę dzięki kompleksowemu systemowi zabezpieczeń, który oferuje o wiele więcej. Poczuj kontrolę, masz dostępu do łatwej w użyciu aplikacji na smartfona umożliwiającej zdalną kontrolę systemu i otrzymywanie powiadomień o jego statusie. Jeśli wystąpi zdarzenie alarmowe, Ty lub Twój dostawca zabezpieczeń otrzymacie klipy wideo lub zdjęcia z domu, aby ustalić, czy istnieje prawdziwe zagrożenie i czy trzeba podjąć dalsze działania. Możesz także zainicjować wideo na żywo w dowolnym momencie za dotknięciem przycisku, jeśli masz jakiekolwiek obawy, aby upewnić się, że dom i rodzina są bezpieczne.

WatchOUT ™ PIR

Został przeprojektowany, aby zapewnić lepszą niż kiedykolwiek odporność na fałszywe alarmy przy użyciu dwóch kanałów PIR z dwoma oddzielnymi obszarami wykrywania. Dopiero gdy zostanie wykryty intruz w obu obszarach, uruchamia się alarm, eliminując fałszywe alarmy ze zwierząt domowych i odbić. WatchOUT ™ PIR można zainstalować na magistrali RISCO oszczędzając czas i pieniądze.