O NAS

Kim jesteśmy?

„mTECH” Systemy Bezpieczeństwa z siedzibą w Sieradzu to profesjonalna firma wykorzystująca produkty znanych na rynku, sprawdzonych i cenionych w branży producentów. „mTECH” to kreatywny i pomysłowy zespół ludzi, który z zamiłowaniem i prawdziwym zaangażowaniem podchodzi do każdego zadania.

Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją. Od samego początku dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług. Każde zadanie traktujemy w sposób indywidualny uwzględniając potrzeby, wymagania i oczekiwania Klientów. Przekłada się to na wysoki poziom zadowolenia Naszych Partnerów, co jest źródłem niemałych satysfakcji dla całego zespołu mobilizujących do dalszej pracy i rozwoju.

Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju, choć głównym terenem działania naszej firmy jest województwo łódzkie.

Wystarczy jeden kontakt z nami, a w prosty i przejrzysty sposób przedstawimy projekt i kosztorys oraz ustalamy szczegóły dotyczące realizacji.

Czym się zajmujemy?

Poczucie bezpieczeństwa jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka.

Mając na uwadze zmieniające się otoczenie, dynamiczny rozwój technologii, mamy łatwiejszy dostęp do coraz to nowszych rozwiązań i urządzeń, a co za tym idzie możemy często w prosty sposób wpłynąć na bezpieczeństwo swoje, swoich rodzin, posiadanego mienia i miejsca pracy.

Chcąc zagwarantować Państwu bezpieczeństwo proponujemy szeroki wachlarz usług, a przede wszystkim:

  • Systemy alarmowe
  • Systemy monitoringu
  • Automatykę bram wjazdowych
  • Systemy kontroli dostępu
  • Systemy wideodomofonowe, domofonowe etc.
  • Instalacje elektryczne

Posiadane przez nas wykształcenie techniczne, uzyskana w szkoleniach i kursach wiedza branżowa, potwierdzona certyfikatami i zaświadczeniami, a także zdobyte doświadczenie praktyczne dają nam mocną podstawę do przygotowania i realizacji projektów zarówno dla domów jednorodzinnych i firm.

Cały czas dążymy by być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Systemy zapewniające poczucie bezpieczeństwa są coraz popularniejsze, dlatego w pracy stawiamy na ciągły rozwój.